פתרונות
השקעה חכמים

פתרונות השקעה חכמים

ירידת הריביות בעולם, קיפאון בשוק ההון ומשברים כלכליים מתמשכים בשווקים הבינלאומיים, יחד עם טרנדים עולמיים של שיתוף במשאבים, הובילו להתפתחות ערוצי השקעה משותפים באמצעות קרנות השקעה פרטיות – private equity. כחלוצה בכל תחום מתחומי עיסוקה, אימצה  אופק מדיניות של בניית קרנות השקעה פרטיות הסגורות ללקוחותיה בלבד של מנת לפזר חלק מההשקעות מחוץ לשוק ההון, ולייצר אלטרנטיבת  השקעה חכמה ומעניינת ללקוחותינו. השקעות אלה מתבצעות במסגרת Ofek Private Equity.

לאתר אופק השקעות אלטרנטיביות-הקליקו כאן

כמדיניות ברורה – קרנות ההשקעה הפרטיות שלנו עוסקות בנדל"ן בלבד. במרבית המקרים נדל"ן מניב.

ההשקעות נבחנות בקפידה רבה, תוך הפעלת אמות מידה מחמירות ביותר על מנת למזער ככל שניתן את הסיכונים למשקיעים. יחד עם זאת Ofek Private Equity מאפשרת ללקוחותינו להיחשף להזדמנויות להשגת תשואות נאות עם תנודתיות נמוכה המאפיינת את שוק הנדל"ן המניב באופן כללי. כל עסקה עוברת בדיקות נאותות (Due Dilligence) קפדניות, משפטית שמאית וחשבונאית על ידי טובי המומחים בארץ או בחו"ל. במקביל, נבחנות סוגיות מיסוי, תנאי מימון בנקאי ויתר מרכיבי העסקה. כמו כן אנו מבצעים מבחני רגישות רבים  לעסקה ובוחנים היטב מה עלול לקרות לנכס במצבי משבר.

לכל השקעה אנו מכינים אסטרטגיית יציאה (exit) מאוד ברורה כגון מכירת הנכס לאחר השבחתו המלאה או ביצוע מימון מחדש לנכס לאחר 3-5 שנים כך שמרבית ההון העצמי חוזר למשקיעים ויחד עם זאת הם עדיין מחזיקים במניות שלו. נציין כי משך חיים ממוצע של השקעה בקרן כזו הוא 3-5 שנים.
עד היום, ביצעה אופק השקעה בקניון הראל באמצעות "אופק הראל בע"מ בה שותפים משקיעים מלקוחות הסוכנות. במסגרת ההשקעה אנו שותפים למעשה ב- 25% במניות הקניון.
כמו כן אנו מושקעים בקניון עכו בכ-5% מהנכס, ובנכס מסחרי נוסף בפלורידה – City Bank, עסקה מדהימה אותה ביצענו ממש לאחרונה.

התפיסות שהובילו לפיתוח אפיק ההשקעה המיוחד:

  • החיפוש עבור אפיקי השקעה מניבים יותר עבור הלקוחות
  • ההבנה שרק יוזמה ולקיחת אחריות אישית על אפיקי ההשקעה עשויים להניב תשואה גבוהה מהמקובל בשוק


שוק הנדל"ן בישראל שביצע מהלך עליות נרחב הפך בהדרגה לשוק לא אטרקטיבי, עם תשואה שנתית ממוצעת של 3.5% ברוטו. אופק מציעה לכם הזדמנויות נדירות להשקעה בנדל"ן. ניסיוננו הרב והכרותנו העמוקה עם השוק האמריקאי מאפשרים לנו לנצל את תוצאות המשבר הגדול ולהציע לכם נכסים בתשואות של יותר מפי 2 לעומת המקבילה בישראל ועדיין להשקיע באזורים בעלי מנועי צמיחה חזקים המניעים את השוק לתיקון בריא כלפי מעלה. השקעות אלה נעשות תוך בחינה קפדנית של הסיכונים והשגת הגנות אפקטיביות מאד במבנה העיסקה.