קרנות השקעה פרטיות

אופק מתמחה בתכנון פיננסי הוליסטי ללקוחותיה והיא החלוצה ליישם מודל זה בישראל.
חלק מרכזי בתפקידנו כמתכננים פיננסיים הוא תכנון ובניית הקצאת הנכסים (asset allocation) בתיקי ההשקעות של לקוחותינו ולהתאימם לצרכי הלקוח בהתאמה אישית.
כפועל יוצא מכך, אנו מאתרים עבור לקוחותינו הזדמנויות השקעה אלטרנטיביות בעיקר בתחום הנדל"ן המניב, אשר נחשב סולידי יחסית ועם פוטנציאל תשואה גבוה.

 

לאתר אופק השקעות אלטרנטיביות-הקליקו כאן

אופק – פתרונות השקעה חכמים

לצורך הייזום והניהול של קבוצות משקיעים, הקימה אופק את אופק- פתרונות השקעה חכמים – אשר תשמש כחטיבת ההשקעות של אופק. בניהולו של קובי אברהמי, צברה אופק- פתרונות השקעה חכמים ניסיון עשיר בתחום הפיננסי וקרנות השקעה בנדל"ן.
אופק חושפת את המשקיעים להזדמנויות השקעה יוצאות דופן, בתחום הנדל"ן המניב.
השקעות פיננסיות עם פוטנציאל לתשואה גבוהה, עם בטוחה נדל"נית משמעותית ועם גמישות מרבית  הכוללת אופציית יציאה במועד הידוע מראש.
צוות המומחים של אופק  בראשותו של קובי אברהמי מזהה הזדמנויות יוצאות דופן בשוק, מבצע את כל בדיקות הנאותות (משפטית, שמאית וחשבונאית) על ידי טובי המומחים בארץ או בחו"ל ובוחן את כל הסוגיות הנוגעות לעסקה לרבות מיסוי, תנאי מימון בנקאי, הגנות משפטיות ויתר מרכיבי העסקה.
אופק פועלת על פי קריטריונים מאוד ברורים לבחינה קפדנית ביותר של הנכסים, ומחפשים הזדמנויות נדירות עם פוטנציאל תשואה והשבחה גבוהים בסיכון נמוך.
ההשקעות מתבצעות במודל ייחודי ונדיר אשר מהווה  אפשרות חשיפה לביצועי הנדל"ן עם תשואת עוגן מינימאלית בד"כ 7%-8% + חשיפה להשבחות הצפויות בנכס, אולם להימנע מאחזקה בפועל בנכס בשלב הראשוני (אם בכלל) ועל כן להימנע ממס רכישה והוצאות נוספות אחרות.

ניסיון מוכח בשטח

בשנים 2013-2015, הקימה אופק 4 קרנות להשקעה בנדל"ן מניב בתנאים נדירים למשקיעים, תוך יצירת הגנות ייחודיות על כספי המשקיעים.
כל הקרנות מחלקות תשואות תקופתיות המחושבות מיום ההשקעה הראשון.

בקניון הראל, קבוצת אופק, באמצעות אופק הראל החזקות בע"מ, השקיעה יחד עם משקיעה סך של 15,000,000 ₪. שווי האחזקה הוא 60,000,000 ₪, והתשואה השנתית במונחי IRR היא 12%. אופק נכנסה להשקעה בקניון הראל בינואר 2014 , בשיעור השקעה בסך כ – 21% מהון ההשקעה, במבנה השקעה ייחודי.
הקניון נרכש באמצעות חברת אחזקות ייעודית בעלות של 302,000,000 ₪. קבוצתנו מרכיבה את גרעין ההשקעה העיקרי כיום בנכס והינה המשקיע הגדול ביותר בקניון.

בקניון עכו, הקבוצה הצטרפה להשקעה בשיעור של 5% מההון העצמי שהושקע ברכישת קניון עכו , אשר נרכש מקבוצת דלק במחיר הנמוך משוויו משמעותית .
שווי הקניון כיום, לאחר פעולות השבחה , שכוללות בין היתר , השלמת תוספות בניה של 4,000 מ"ר נוספים, עבור דייר עוגן ממשלתי בהסכמים ארוכי טווח.

במיאמי-פלורידה, רכשה הקבוצה [ 18 משקיעים ] יחד עם שותף אסטרטגי מקומי , 100% בעלות על מרכז מסחרי ב – Port St. Lucie, בשווי של 6,200,000 $.
הנכס מושכר לדייר עוגן מעולה ל- City Bank, לטווח ארוך , הנכס מניב תשואה לאחר החזר מימון בסך של 10.8% ברוטו למשקיעים.

השקעה בפרויקט מגדל משרדים ומסחר SKY TOWER TLV – פרויקט בשווי של כ – 400,000,000 ₪ שיוקם במתחם המסגר יצחק שדה בתל-אביב.
בפרויקט השקיעה קבוצת אופק יחד עם משקיעה ושותפיה בסך של כ – 40% מהפרויקט כהשקעה פיננסית ביחידות משרדים במגדל. המשקיעים זכאים לריבית של 8% על השקעתם תוך תקופת הקמת הפרויקט, עם אפשרות להשבחת ההשקעה       [ UP SIDE ] וכניסה לבעלות על שטחי המשרדים בהם השקיעו, או מכירה ברווח, תוך חלוקה עם קבוצת היזמים. מכשיר השקעה זה הינו ייחודי, חדשני ופורץ דרך בהשקעות אלטרנטיביות בכלל.

אסטרטגיות השקעה – לכל השקעה אנו מכינים אסטרטגיית יציאה (exit) מאוד ברורה כגון מכירת הנכס לאחר השבחתו המלאה או ביצוע מימון מחדש לנכס לאחר כ 3-5 שנים.
כך מרבית ההון העצמי חוזר למשקיעים ויחד עם זאת הם עדיין מחזיקים במניות שלו.
נציין כי משך חיים ממוצע של השקעה בקרן כזו הוא 3-5 שנים.

 

לפרטים אודות הרכישה, אנא התקשרו או שלחו מייל:
קובי אברהמי – מנכ"ל | 052-3322709 | kobi@ofekforlife.co.il
דן פנחסי – סמנכ"ל שיווק | 054-7729344| danp@ofekforlife.co.il