משכנתאות והלוואות

חיינו הכלכליים מתנהלים בעיקר באמצעות בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים  כגון חברות ביטוח, בתי השקעות , או בנקים למשכנתאות המספקים לנו שירותים ומוצרים פיננסיים שונים כגון הלוואות, משכנתאות ומסגרות אשראי להון חוזר.

אשראי יקר מדי


מוצרים אלו אינם מובנים ובהירים אלא למעט אנשי מקצוע מתחום הבנקאות והפיננסיים, כך שלמרבית לקוחותינו אין ממש מושג מה המוצר הכדאי ביותר עבורם, והמותאם ביותר לצרכיהם.
כמו כן אף אחד לא ממש מסוגל לבצע הערכת עלויות וסקרי שוק מתוחכמים להוזלת העלויות של המוצרים המתוחכמים הללו. התוצאה – למרבית הלקוחות תיקי אשראי או הלוואות או משכנתאות לא מותאמים לצרכים, יקרים מאוד ולא יעילים.
מצב זה גורם ללקוחות לשלם כ"קהל שבוי" מחירים יקרים ובלתי מבוקרים ללא כל יכולת מקצועית להתמודד עם הגוף הפיננסי המכתיב תנאי שוק המתאימים בעיקר לו, ללא התחשבות בלקוח, צרכיו ויכולותיו.


אשראי "נכון" עוזר בהתמודדות עם משברים

אופק מתמחה בתכנון והכנה מקצועית של תיק האשראי לפני הגשתו לגופים המוסדיים כך שיתאפשר ללקוחותיה לגייס אשראי בתנאים האופטימליים עבורם בזמן הנתון.
בהמשך, מסייע הצוות בניהול תיק האשראי לאורך הזמן, על מנת להתאימו מעת לעת לתנאים המשתנים של שוק הפיננסים והלקוח.
תכנון נכון ומקצועי מביא לחסכון ניכר בעלויות, ויעזור לך להתכונן למשברים. הוא מאפשר גמישות מרבית להתפתחויות הפיננסיות והאישיות לאורך מעגל החיים.