ביטוח רכוש

"בחיי המקצועיים ראיתי לא מעט מקרים שגרמו לאנשים לאבד נכסים כלכליים גדולים וחשובים, עקב הגישה או המחשבה של לי זה לא יקרה.
אירועים ומשברים פתאומיים שהתרחשו בהיעדר גיבוי כלכלי מתאים, גרמו להם לנסיגה של שנים רבות לאחור מבחינה  כלכלית" אומר קובי אברהמי ומוסיף: "אנו חשופים לאיומים כלכליים לאורך כל מעגל חיינו.
אנו רוכשים וצוברים נכסים – אולם לא תמיד מודעים לצורך להגן עליהם מפני איומים אפשריים כגון אש, רעידת אדמה, תאונות, פריצות, גניבות , מחלות קשות , פגיעה בכושר העבודה ועוד".

תכנון והיערכות ליום סגריר


תכנון נכון ומקצועי ההולם את הצרכים – מקנה שקט נפשי ומכין באופן מיטבי ליום סגריר, כאשר האפשרות הבולטת והנגישה ביותר למרביתנו היא  הצטיידות בהגנות ביטוחיות  מותאמות לצרכים.
הצטיידות כזו מאפשרת להתמודד עם נזקים לרכוש, ועם חשיפה אפשרית לתביעת נזיקין ע"פ פקודת הנזיקין, וכן חשיפה להוצאות פתאומיות עקב מחלה, תאונה או הוצאה רפואית גדולה לנו או לקרובינו.
אופק תסייע לכם לנתח את צרכיכם ולתכנן יחד אתכם  ובאופן אופטימאלי את ההגנות המתאימות  ביותר לצרכיכם. כך תוכלו "לישון בשקט" ולהתמקד בעשייה המקצועית ובחיי היומיום האישיים, ללא דאגות וחששות.

"אני רואה חשיבות רבה ביותר לאפיון הסיכונים האפשריים עם כל לקוח ולקוח ספציפית לטעמו, השקפת עולמו ויכולתו הכספית לספוג נזקים.
רק לאחר מכן אני יכול להמליץ לו ליישם אסטרטגיית הגנות אפקטיבית שתשרת אותו בימי סגריר.
כך שבהצטיידות נכונה ומיטבית  מפני האיומים השונים נהיה מוכנים יותר כמעט לכל מצב אפשרי  ונתפלל יחד שמשברים אלו… לא יגיעו לעולם".

פקודת הנזיקין והשלכותיה


רוב הציבור אינו מודע לסיכונים נוספים הנגזרים מפקודת הנזיקין והשלכותיה. לדוגמה:

  • בעל כלב שנשך ילד של שכן וגרם לנזק גדול
  • אורח שמעד ונחבל בחצר בית, ועקב כך הפך לנכה

מקרים כגון אלה עלולים לחשוף אתכם לתביעות נזיקין אשר להן משמעות כלכלית כבדה ביותר. אני מכיר אנשים שכמעט התמוטטו כלכלית עקב תביעות נזיקיות.
בפעולה פשוטה ואפקטיבית של רכישת ביטוח צד ג' לדירה או לעסק  המותאם במדויק לצרכים ולפעילות של בעליה, ניתן להימנע מהחשיפות הכלכליות הכבדות הללו.

ביטוח אחריות המקצועית

עורך דין, רואה חשבון, רופא, סוכן ביטוח, חשמלאי מוסמך ובעלי מקצועות  אחרים, עלולים לגרום לנזקים ללקוחותיהם.
על כן הם חשופים לתביעות רשלנות שעלולות למוטט אותם כלכלית. ברכישת פוליסה מתאימה ניתן להימנע מהחשיפות הללו, ולאפשר הגנה כלכלית אפקטיבית.

יצרן או יבואן

הנך חשוף ללא ידיעתך לתביעות נזיקין ע"פ החוק למוצרים פגומים. לדוגמה: אדם רכש מאפים אשר (לטענתו) גרמו לו להרעלה כבדה.
ע"פ החוק בית המאפה חשוף לתביעת נזיקין .
ברכישת פוליסה לאחריות מוצר, בית המאפה יהיה זכאי להגנה משפטית מלאה (ויהיה פטור מהוצאות הגנה משפטית גבוהה במיוחד), וכן החזר כספי ( שיפוי כספי עד לגובה התקרה בפוליסה) במקרה של פסיקת בית המשפט כנגדו.

אלה רק מעט דוגמאות לסיכונים הרבים להם אנו חשופים (במודע או שלא במודע, או מחוסר תשומת לב לנזק הכלכלי שחשיפות אלו עלולות להפיל עלינו).
אופק רואה ערך עליון  בהצבת פנס מקצועי שיאיר ללקוחותיה על כל חשיפה אפשרית, כדי להתכונן לכל תוך כדי ניהול סיכונים מחושב וחכם הלוקח בחשבון כל מצב אפשרי.