אודות אופק

אודות אופק

אופק הוקמה בשנת 2000 כחברה לתכנון פיננסי לעשירון העליון  – Family Office. במשך שנות פעילותה, התמקדה אופק במתן שירותי ניהול כספים והשקעות ללקוחות אמידים, וסיפקה להם מעטפת 360 מעלות לצרכיהם הפיננסיים, לרבות יישום תכנוני מס להפחתת חבות המס, וביצוע השקעות אלטרנטיביות ללקוחותיה בלבד. לאופק  בעלות על חברות עם פלטפורמה ליישום וניהול ההסדרים הפנסיוניים, וייעוץ בניהול סיכונים.

 

קובי אברהמי CFP

בעלים  מייסד ומנכ"ל  קבוצת אופק. מוסמך כמתכנן פיננסי מדופלם (CFP-Certified Financial Planner), מטעם המועצה הבינלאומית לתכנון פיננסי (FPSC-Financial Planning Standards Council). הארגון הבינלאומי מפתח מתודות עבודה, מכשיר יועצים פיננסיים, עוסק במחקר בתחומי התכנון הפיננסי ופועל להגברת המודעות ואבטחת איכות השירות והאתיקה המקצועית בתחום מקצועי חדש זה. כחלוץ בתחום התכנון הפיננסי בישראל, שם קובי את התכנון הפיננסי המקיף (Family Office), בחזית שירותי המשרד. במסגרת זו, מוביל צוות אופק את לקוחותיו בתהליך המתמשך בו הם מפתחים ומיישמים אסטרטגיות להגשמת מטרותיהם  הכלכליות בחיים, ומכינים את המסגרת הפיננסית הדרושה להגשמת מטרותיהם והתמודדות עם משברים בלתי צפויים. שרות זה מלווה את הלקוחות לאורך כל מעגל החיים שלהם.

ברוח הערכים של FPSC שהסמיכה את קובי וממשיכה להנחות ולפקח על פעילותו העסקית כמתכנן פיננסי, אופק מקפידה על סטנדרטים מקצועיים ואתיים מחמירים ביותר, ומבססת את השירות על יחסי אמון מלאים. הנאמנות ללקוחות מהווה ערך עליון עבור כל צוות החברה. זהו הקו המנחה המשמש עד היום כמנוע העיקרי לבניית המוניטין של החברה וחיזוקו לאורך השנים.

 

אופק – השקעות אלטרנטיביות

כהמשך ישיר לשירותי ה- Family Office פיתחה אופק אסטרטגיה לניהול השקעות אלטרנטיביות עבור לקוחותיה. במסגרת זו, מאתרת החברה השקעות יוצאות דופן בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם, מנהלת את תהליך ההשקעה וניהול הנכס, על מנת להפיק תשואות עודפות על פני אופציות ההשקעה המקובלות, תוך הגנה מיטבית מפני סיכונים. לצורך זה, גייסה אופק צוות מקצועי של מומחי נדל"ן, עורכי דין, רו"ח ומנהלי קרנות השקעה, המבטיחים בדיקת נאותות קפדנית ביותר של כל אחד מערוצי ההשקעה ומנהלים את הפרויקט, עד להשגת תשואות היעד או אקזיט מההשקעה.